Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 14:29
 
Aksa Jeneratör’den denizcilere özel Cummins Onan
CNR Avrasya Boat Show’daki yerini alan Aksa Jeneratör, Marin Jeneratör serisindeki Cummins Onan ürünleriyle büyük ilgi gördü.
Yan Sanayi Haberi
Aksa Jeneratör’den denizcilere özel Cummins Onan

Jeneratör sektörünün lideri Aksa Jeneratör, kaliteli ürün ve yenilikçi çözümleriyle farklı sektörlerin fuarlarına katılmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı 14. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show’da stand açan Aksa Jeneratör, Marin Jeneratör serisindeki Cummins Onan ürünleriyle büyük ilgi gördü.

 

'En kaliteli hizmet için özveriyle çalışıyoruz'

 

Aksa Jeneratör’ün denizcilik sektörüne özel ürün grubuyla fark yarattığını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Denizcilik sektörünün en önemli ve en büyük fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’a uzun yıllardır katılım gösteriyoruz. Katıldığımız fuarlar aracılığıyla farklı sektörlerle buluşma ve trendleri yakalama fırsatını elde ederek bunu fırsata çeviriyoruz. Marin Jeneratör serimizle denizcilik sektöründe her boyuttaki enerji ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kesintisiz enerjinin bir zorunluluk haline geldiği günümüzde, Aksa Jeneratör olarak müşterilerimizle en kaliteli hizmeti buluşturmak için özveriyle çalışıyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Aksa, Jeneratör’den, denizcilere, özel, Cummins, Onan, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı