Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 12:48
 
600 milyon TL’lik 200 tekne Boat Show'da görücüye çıkıyor
5 Ekim’de Tuzla Viaport Marina’da kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı’nda toplam 600 milyon TL’yi bulan 200’ün üzerinde tekne satışa çıkacak.
Sektörden Haberi
600 milyon TL’lik 200 tekne Boat Show'da görücüye çıkıyor

Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Ana Sponsorluğunda, 05 Ekim’de Viaport Marina’da 4.kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. İlk kez GİSBİR Boat Show Tuzla’da görücüye çıkacak olan, 2020 model tasarım tekneler, dünya ve Türkiye lansmanı yapılacak çok özel modeller ve son teknoloji ekipman ile aksesuarların yer alacağı fuarda, boyları 5 ile 50 metre arasında değişen toplam değeri 600 Milyon TL’yi bulan 200’ün üzerinde tekne satışa çıkacak. Türkiye’nin ihracat rekortmeni olan denizcilik sektörünün en büyük buluşmasında, fiyatları 60 Bin TL’den başlayan ekonomik tekneler de yer alacak. GİSBİR Boat Show Tuzla Fuarı’na bu yıl 15 bini yabancı olmak üzere toplam 60 bin ziyaretçi bekleniyor.

 

 

Ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve sürat tekneleri, denizde konfordan vazgeçemeyenlerle buluşacağı GİSBİR Boat Show Tuzla’da, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için ekonomik tekneler de yer alacak. Ödüllü tasarımların yanı sıra Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneler” de GİSBİR Boat Show Tuzla’da yer alacak.

 

 

Ziyaretçilerine beğendikleri tekneleri hemen deniz üzerinde test etme ve deneme seyri yapma imkanı da sunulan GİSBİR Boat Show Tuzla 2018 Yılında 37 bin ziyaretçiyi 6 günde ağırladı, bu yıl 9 gün sürecek fuarda 30 dan fazla ülkeden ziyaretçi beklenirken 60.000 e yakın ziyaretçi hedeflenmektedir.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 600, milyon, TL’lik, 200, tekne, Boat, Show'da, görücüye, çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı