Advert

İzmir Limanında yeni düzenleme

Kamyon ve çekici cinsi araçların kente ve İzmir Limanı'na giriş çıkış saatlerini belirleyen Ulaşım Koordinasyon Merkezi, kararı yeniden düzenledi.

İzmir Limanında yeni düzenleme
İzmir Limanında yeni düzenleme Hakan Köseoğlu
Advert

İzmir  Emniyet Müdürlüğü'nün talebiyle alınan "sabah 3 saat, akşam 4 saatlik" kısıtlama, yine Emniyet'ten gelen talep doğrultusunda "sabah 07.30-09.30, akşam 17.30-19.30" saatlerini kapsayacak şekilde değiştirildi.

Çevre il ve ilçelerden  İzmir'e gelen kamyon ve çekici cinsi araçların kent merkezine giriş-çıkış saatlerinin düzenlenmesi yönünde,  İzmir İl  Emniyet Müdürlüğü'nün yazılı talebi üzerine  İzmir Büyükşehir Belediyesi  Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından alınan karar, yine Emniyet'ten gelen ikinci bir taleple revize edildi.

24 Şubat Cuma günü olağanüstü toplanan UKOME Genel Kurulu,  Emniyet Müdürlüğü'nün önerisi doğrultusunda değişiklik yaparak, kamyon ve çekici cinsi araçların kente ve  İzmir Limanı'na giriş-çıkışının kısıtlandığı saatleri sabah 07.30-09.30, akşam 17.30-19.30 olarak yeniden düzenledi.

Geçtiğimiz hafta uygulanmaya başlanan bir önceki kararda söz konusu araçlar için belirlenen kısıtlama sabah 07.00 – 10.00 ve akşam 16.00 – 20.00 saatlerini kapsıyordu.

7DENİZ

izmir limanı kamyon ukame emniyet
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaya Grubu global oyuncu olma yolunda
Kaya Grubu global oyuncu olma yolunda
Denizcilik sektörüyle gönül bağımız var
Denizcilik sektörüyle gönül bağımız var