Advert

Terörü lanetliyoruz

Kayseri’de milletimizin yılmaz savunucusu olan Türk Silahlı Kuvvetlerimize mensup vatan evlatlarımızı hedef alan hain terör saldırısını lanetliyoruz.

Terörü lanetliyoruz
Terörü lanetliyoruz Hakan Köseoğlu
Advert

Vatanın her köşesinde milletimizin huzur ve refahı için gayret gösteren gerek Emniyet Mensuplarımıza gerekse Türk Silahlı Kuvvetlerimize karşı yapılan bu hain saldırılar Türk Milletine yapılmıştır. 
Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) olarak devletimizin terör örgütleriyle haklı mücadelesini sonuna kadar destekliyor, ülkemizin aydınlık geleceğine kasteden her türlü girişime karşı olduğumuzu ifade ediyoruz.
Birlik ve beraberliğimiz terör örgütlerinin hain saldırılarına kurban edilemeyecek kadar kıymetlidir. Bölgemizde hain planlarını gerçekleştirmek için var gücüyle gayret gösteren terör örgütleri ve destekçileri, terörizmle mücadelesinden taviz vermeyen ve terör örgütlerine göz açtırmamaya kararlı vatan evlatlarımızı yıldıramayacaklardır.
Birlik ve beraberliğimizin her zamankinden daha güçlü olduğunu ifade ediyor, Kayseri’de şehit düşen vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği - KOSDER

7DENİZ

 

kosder kayseri terör türk silahlı kuvvetleri armatörler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaya Grubu global oyuncu olma yolunda
Kaya Grubu global oyuncu olma yolunda
Denizcilik sektörüyle gönül bağımız var
Denizcilik sektörüyle gönül bağımız var